Kurumsal;

“Serinay Tekstil”, 1996 yılından bu yana K.Maraş merkezli 12.000 m2 toplam alana sahip fabrikasında “Örgü Kumaş” üretimi yapmaktadır. Sektördeki tecrübesi, kalite politikası ve hızlı hizmeti ile adını duyurmuş olan firmamız, düzenli olarak bakımdan geçen güncel teknolojiye sahip makine parkuru ile müşterilerinin her türlü kumaş taleplerini eksiksiz karşılamaktadır.

Açık en ve tüp olmak üzere bütün enlerdeki kumaşları yuvarlak örme makinelerinde üretebilen Serinay Tekstil’in ürün çeşitliliği şu ana başlıklardan oluşmaktadır  ;

Süprem, Ribana, Kaşkorse, İnterlok, Tek Toplama/Çift Toplama/Amerikan Pike, İki İplik, Üç İplik.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenen bütün boyahane işlemlerini eksiksiz ve hatasız tamamlayıp mamul kumaşları, kalite ve termin şartlarına harfiyen uyarak yurtiçi ve yurtdışı bütün müşterilerimize sevk etmekteyiz.

Özellikle örgü kumaş üzerine hazır giyim üretimi yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz biliyor, kumaş gereksinimlerinin ve olası sorunların çözümü hususunda tam destek sunabiliyoruz.

 K.Maraş’ta bulunan üretim alanının yanı sıra İstanbul şubesi de bulunan firmamız Serinay Tekstil vazgeçilmez üç prensibi “İyi Kalite”, “Uygun Fiyat”, “Hızlı Servis” ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. 


Vizyonumuz;

Doğruluk ve dürüstlüğü temel ilkemiz olarak benimseyip, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün kalitesinde ki çıtayı sürekli yükseltmek, firmamızı tekstil sektöründe önemli bir oyuncu yapma yolunda emin adımlarla ilerletmek bununla birlikte, iş gücü anlamında devamlı istihdam olanakları sağlayarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. 

Misyonumuz;

Vizyonumuz doğrultusunda, firmamızın tüm çalışanları ile birlikte, müşterilerimizi kaliteli ve sağlam ürünlerle buluşturarak memnun etmek, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunmak temel amacımızdır.